Декоративне панно декоративними матеріалами Pufas Crystal Finish та Feidal Send Farbe. Зразок №MK11.
Pufas Crystal Finish – декоративне покриття з круглими скляними кристалами. Feidal Send Farbe - матеріал із перламутровим блиском.
В одному із будівельних гіпермаркетів Києва нашому замовнику продали не той матеріал. На вибраному зразку була Alpina STURM-OPTIK, а заколерували та продали Feidal Send Farbe. Дуже різні матеріали, повторити потрібний ефект не вдалося.
Але вихід є завжди. У замовника виявився 1 літр декоративного покриття Pufas Crystal Finish (на весь метраж потрібно 2 літри). Змішали матеріали в пропорції 1:1, нанесли отриману суміш на зразок, а потім на стіну та отримали результат, який задовольнив клієнта.
Будьте уважні, завжди перевіряйте, чи співпадає те, що ви вибрали тому, що вам продають.
Відео нашої роботи.
Дивіться ще:
Наші останні роботи
Наші переваги
Наш досвід - запорука Вашого спокою
Величезне портфоліо
Чітке дотримання всіх домовленостей і термінів
Безкоштовна доставка матеріалів
Варіативність ціноутворення
Авторські техніки нанесення
Працюємо матеріалами з натуральних компонентів
Знижки: постійним клієнтам та при великих обсягах