Майстерня декоративних штукатурок MADEsht

+38 (099)731-69-15 Telegram Viber


Стилі декоративної штукатурки

Декор стін у стилі кантрі

Клопіт та витрати, або політ фантазії та втілення задуманого, – ставлення до процесу ремонту може бути різним. Вибір якісного оздоблення стін – важлива складова планування майбутнього інтер'єру, тому реалізувати мрію про оригінальне оформлення можливо за допомогою сучасних вишуканих декоративних матеріалів.

Розглянемо різноманітні стилі нанесення декоративних штукатурок.

Декоративна штукатурка у стилі Прованс

Милий провінційний затишок, наближеність до натурального та природного, - декоративна штукатурка може зімітувати дерево або камінь так, що візуально не відрізнити від природного оригіналу. Дошка, бруківка, зрізи порід дерев, шкіра, солома – рука майстра створить стиль вишуканої простоти, а спеціальна «недбалість» в оформленні чудово поєднуватиметься з тонкою витонченістю оздоблення.

Декоративна штукатурка у стилі Лофт

Білий мармур венеціанською штукатуркою

Великий простір, не завантажений зайвими деталями, дорогі модні меблі та ультрасучасна техніка, неяскраві кольори в інтер'єрі, балки на стелі та оздоблення стін, що імітує цегляну кладку або бетон. Декоративні штукатурки легко впораються із цим завданням, підкреслюючи стиль ультрасучасного мінімалізму.

Декоративна штукатурка в античному стилі

Величність і могутність Римської імперії знайшла свій відбиток у світі в оздобленні приміщень. За допомогою сучасних покриттів можна зімітувати розкішні мармурові колони, балясини та перила сходів, покрити ліпнину перламутровим покриттям, оформити ніші у стінах та склепіння стель.

Декоративна штукатурка в Класичному стилі

Симетрія та врівноваженість, дорогі матеріали, гарно підібрані кольори оздоблення, вишукані меблі – характерні риси стилю. Декоративні штукатурки створять на стінах ефект шовку, оксамиту, замші, піску, дозволять одягнути камін «в мармур», художньо оформити ліпнину та фризи.

Таким чином, можливості декоративних штукатурок воістину величезні: створення різноманітного рельєфу на стінах та стелях, різноманітних ефектів, поєднання відтінків чи одного кольору.

Таким інтер'єром будинку можна насолоджуватися довгі роки, адже добротне покриття слугуватиме господарям рівно стільки за часом, скільки потрібно. Доки не з'явиться бажання покрити стіни в зовсім іншому стилі.

Відео наших робіт

Ще цікаві статті:

Декоративна штукатурка у стилі лофт

Декоративна штукатурка у стилі Лофт

Вигідна у фінансовому плані особливість стилю лофт полягає в тому, що потрібного ефекту можна досягти і не застосовуючи дорогих матеріалів.

Детальніше...

у стилі лофт

Ефекти декоративної штукатурки

Які ефекти декоративних штукатурок бувають та які матеріали використовувати для отримання того чи іншого декоративного ефекту.

Детальніше...

Ми в соціальних мережах

Наші останні роботи

Декоративна штукатурка в техніці Гротто

Декоративна штукатурка в техніці Гротто

Перламутрова декоративна штукатурка Strato Di Luci Greendeco

Перламутрова декоративна штукатурка Strato Di Luci Greendeco

Фонова декоративна штукатурка Anticatura Travertino Naturale

Фонова декоративна штукатурка Anticatura Travertino Naturale

Lincrusta Passeri RD1971 в спальні

Lincrusta Passeri RD1971 в спальні

Шпалери DUKA Lifestyle 23740-1

Шпалери DUKA Lifestyle 23740-1


На замітку

Укр. Рос.