Майстерня декоративних штукатурок MADEsht

+38 (099)731-69-15 Telegram Viber


Декоративна штукатурка у стилі Лофт

Декоративна штукатурка у стилі лофт

Улюблений багатьом останнім часом стиль лофт уособлює сучасні тенденції у світі дизайну, та якнайкраще підходить для поціновувачів творчого мінімалізму та нестандартних рішень. Декоративна штукатурка в стилі лофт, нанесена на стіни, не лише підкреслює стиль оздоблення, але й створює потрібні акценти.

Характерні особливості стилю лофт

Слово «лофт» перекладається з англійської як «горище», тому доречні всі асоціації, пов'язані з верхнім приміщенням: відсутність перегородок, мінімалізм у декорі, прості меблі, потік світла через великі віконні отвори. Така обстановка спеціально не створювалася: колись давно в таких апартаментах жили представники богеми - поети, художники, невизнані генії, займаючи великі площі промислових будівель, не призначених спочатку для житла.

Зразок венеціанської штукатурки Senideco у стилі лофт

Зараз дизайнери та майстри з нанесення декоративних штукатурок свідомо створюють ефекти старих, обшарпаних стін, фактуру необробленої цегли, бетону або проржавілого металу. На стінах може бути імітація піску, дерева, глини, каменю, мармуру, - у поєднанні з шикарними меблевими гарнітурами та ультрасучасною технікою.

Стіна під цеглу

Вигідна у фінансовому плані особливість стилю лофт полягає в тому, що потрібного ефекту можна досягти і не застосовуючи дорогих матеріалів. Хороший майстер може створити шедевр індустріального зразка з доступних за ціною гіпсових сумішей.

Елементи дизайну з декоративної штукатурки у стилі лофт

Поділ великого простору приміщення за допомогою різних видів зонування: напівколони, що імітують несучі конструкції, шатрові панелі, сходи, вкриті мікроцементом.

Риси «індустріального» інтер'єру: груба штукатурка, бетонні стіни, цегляна кладка.

Для створення грубої штукатурки використовуються різні види декоративних покриттів, такі як стукко, марсельський віск, венеціанська штукатурка, і навіть звичайна гіпсова шпаклівка. За допомогою декоративних штукатурок майстер створить цегляне склепіння, розділить стіни на зони, виділить нішу і зробить імітацію цегли або дерев'яні дошки на балках або на будь-яких інших конструкціях приміщення.

Інтер'єр у стилі лофт відрізняється продуманою недбалістю в оздобленні, навмисною демонстрацією кількох «дефектів», які можуть бути акцентами, що привертають увагу.

Відео наших робіт

Ще цікаві статті:

в стилі лофт

Ефекти декоративної штукатурки

Які ефекти декоративних штукатурок бувають і які матеріали використовуватиме отримання того чи іншого декоративного ефекту.

Детальніше...

Декор стін у стилі кантрі

Стилі декоративної штукатурки

Розглянемо різноманітні стилі нанесення декоративних штукатурок. Ідеї оригінального оформлення інтер'єру можна втілити за допомогою декоративної штукатурки.

Детальніше...

Ми в соціальних мережах

Наші останні роботи

Фонова декоративна штукатурка Anticatura Travertino Naturale

Фонова декоративна штукатурка Anticatura Travertino Naturale

Lincrusta Passeri RD1971 в спальні

Lincrusta Passeri RD1971 в спальні

Шпалери DUKA Lifestyle 23740-1

Шпалери DUKA Lifestyle 23740-1

Акцентна стіна у вітальні під білий мармур венеціанською штукатуркою

Акцентна стіна у вітальні під білий мармур

Декоративна штукатурка Anticatura Travertino сірого кольору

Декоративна штукатурка Anticatura Travertino сірого кольору


На замітку

Укр. Рос.