Майстерня декоративних штукатурок MADEsht

+38 (099)731-69-15 Telegram Viber


Декоративна штукатурка у стилі Лофт

Декоративна штукатурка у стилі лофт

Улюблений багатьом останнім часом стиль лофт уособлює сучасні тенденції у світі дизайну, та якнайкраще підходить для поціновувачів творчого мінімалізму та нестандартних рішень. Декоративна штукатурка в стилі лофт, нанесена на стіни, не лише підкреслює стиль оздоблення, але й створює потрібні акценти.

Характерні особливості стилю лофт

Слово «лофт» перекладається з англійської як «горище», тому доречні всі асоціації, пов'язані з верхнім приміщенням: відсутність перегородок, мінімалізм у декорі, прості меблі, потік світла через великі віконні отвори. Така обстановка спеціально не створювалася: колись давно в таких апартаментах жили представники богеми - поети, художники, невизнані генії, займаючи великі площі промислових будівель, не призначених спочатку для житла.

Зразок венеціанської штукатурки Senideco у стилі лофт

Зараз дизайнери та майстри з нанесення декоративних штукатурок свідомо створюють ефекти старих, обшарпаних стін, фактуру необробленої цегли, бетону або проржавілого металу. На стінах може бути імітація піску, дерева, глини, каменю, мармуру, - у поєднанні з шикарними меблевими гарнітурами та ультрасучасною технікою.

Стіна під цеглу

Вигідна у фінансовому плані особливість стилю лофт полягає в тому, що потрібного ефекту можна досягти і не застосовуючи дорогих матеріалів. Хороший майстер може створити шедевр індустріального зразка з доступних за ціною гіпсових сумішей.

Елементи дизайну з декоративної штукатурки у стилі лофт

Поділ великого простору приміщення за допомогою різних видів зонування: напівколони, що імітують несучі конструкції, шатрові панелі, сходи, вкриті мікроцементом.

Риси «індустріального» інтер'єру: груба штукатурка, бетонні стіни, цегляна кладка.

Для створення грубої штукатурки використовуються різні види декоративних покриттів, такі як стукко, марсельський віск, венеціанська штукатурка, і навіть звичайна гіпсова шпаклівка. За допомогою декоративних штукатурок майстер створить цегляне склепіння, розділить стіни на зони, виділить нішу і зробить імітацію цегли або дерев'яні дошки на балках або на будь-яких інших конструкціях приміщення.

Інтер'єр у стилі лофт відрізняється продуманою недбалістю в оздобленні, навмисною демонстрацією кількох «дефектів», які можуть бути акцентами, що привертають увагу.

Відео наших робіт

Ще цікаві статті:

в стилі лофт

Ефекти декоративної штукатурки

Які ефекти декоративних штукатурок бувають і які матеріали використовуватиме отримання того чи іншого декоративного ефекту.

Детальніше...

Декор стін у стилі кантрі

Стилі декоративної штукатурки

Розглянемо різноманітні стилі нанесення декоративних штукатурок. Ідеї оригінального оформлення інтер'єру можна втілити за допомогою декоративної штукатурки.

Детальніше...

Ми в соціальних мережах

Наші останні роботи

Ефект Pietra spaccata із золотом

Ефект Pietra spaccata із золотом

Lincrusta Kelmscott RD 1968 та Villa Louis RD 1903 у дитячій кімнаті

Lincrusta Kelmscott RD 1968 та Villa Louis RD 1903 у дитячій кімнаті

Склошпалери Novelio Nature Pure

Склошпалери Novelio Nature Pure

Декоративна штукатурка Strato Di Luci Greendeco

Strato Di Luci Greendeco

Декоративна штукатурка Atlante Limestone

Декоративна штукатурка Atlante Limestone


На замітку

Укр. Рос.