Майстерня декоративних штукатурок MADEsht

+38 (099)731-69-15 Telegram Viber


Ефекти декоративної штукатурки

в стилі

Сучасні матеріали надають широкий спектр можливостей для створення різних декоративних ефектів, і декоративні штукатурки мають такі унікальні властивості, які можуть знайти відображення у створенні будь-яких стилів інтер'єру.

Декоративна штукатурка з ефектом шовку

Завдяки властивостям декоративного покриття Cristal, до складу якого входять металізовані частинки, складається враження, що стіни обтягнуті шовковою тканиною. Декоративна штукатурка з ефектом шовку використовується для створення інтер'єрів у східному (арабському, китайському), класичному стилі.

Декоративна штукатурка з ефектом каменю

Природные составляющие материала Стукко (глина та вапно) дозволяють отримати ефект «полірованого мармуру», а при рельєфному нанесенні – справжнього каменю. Декоративна штукатурка з ефектом каменю ідеально вписується в інтер'єри в стилі прованс, хай-тек і романський стиль середньовічних лицарських замків.

Декоративна штукатурка з ефектом бетону

Декоративне покриття Senibeton Senideco, що імітує гладкий або фактурний бетон, буде доречним в індустріальному інтер'єрі стилі лофт. Декоративна штукатурка з ефектом бетону використовується не тільки на стінах, але і сходах сходів, а також як покриття предметів інтер'єру.

Декоративна штукатурка з перламутровим ефектом

Декоративне покриття з металізованим ефектом Cristal

Мерехтіння перлинного блиску можна відтворити за допомогою декоративної штукатурки з перламутровим ефектом Cristal. Таке покриття стін, стель або ніш добре виглядає в інтер'єрі, продуманому в класичному стилі, ампір.

Декоративна штукатурка з ефектом старовини

Минуле, давно минулий час із сьогоденням, сьогоднішнім органічно поєднує декоративна штукатурка з ефектом старовини. Ефект зістарених, «обшарпаних» стін характерний для стилів лофт, прованс, вінтаж.

Декоративна штукатурка з ефектом піску

Багато сонця та переливи піщинок, - таке враження може відтворити декоративна штукатурка з ефектом піску. Використовується матеріал - Senideco Jet Set, у складі якого кварцовий та доломітовий пісок. Стиль інтер'єру – марокканський, прованс.

Декоративна штукатурка з мармуровим ефектом

Декоративна штукатурка з ефектом мармуру презентабельно виглядає як поліроване покриття колон, фасадів декоративних камінів в інтер'єрах класичного або античного стилю.

Декоративна штукатурка з ефектом шкіри

Поетична назва - Les Papiers Froisses, носить декоративна штукатурка папірус із фактурою тисненої шкіри. Етнічний стиль, хай-тек, мінімалізм - папірус чудово підходить для втілення в таких інтер'єрах.

Декоративна штукатурка з ефектом дерева

Фактури під дерево

Імітацію поздовжнього зрізу ствола дерева можна отримати за допомогою нанесення венеціанської штукатурки. Дерев'яні балки, декор під дерево буде доречний в інтер'єрі в стилі прованс, лофт, скандинавському стилі.

Декоративна штукатурка з ефектом замші

Havana Senideco – декоративна штукатурка з ефектом замші. М'які благородні переливи покриттів підійдуть до стилю лофт, шале, мінімалізму.

Декоративна штукатурка з ефектом тріщин

Незвичайний вигляд поверхні стін надає декоративна штукатурка з ефектом тріщин: зістарені стіни будуть гарною основою інтер'єру у французькому, готичному стилі, шебі-шик (стиль «потертий блиск»), кантрі, а також для класичного інтер'єру у стилі ренесанс.

Декоративна штукатурка з ефектом травертину

Крихку гірську породу каменю, що відрізняється природною красою, можна майстерно відтворити, використовуючи ефект травертину декоративною штукатуркою. У давнину з каменю травертин будували Колізей, а зараз величний затишок за допомогою імітації породи використовують в облаштуванні інтер'єру в середземноморському стилі, мінімалізм, лофт і еко-стилі.

Декоративна штукатурка із золотим ефектом

Благородне сяйво дорогого металу в інтер'єрі забезпечить декоративна штукатурка із золотим ефектом. Венеціанська штукатурка із золотом, марсельський віск із золотом, сріблом, бронзою задасть вагомий акцент в оздобленні в стилі арт-нуво (модерн), бароко, палацовому, східному стилі.

Декоративна штукатурка з ефектом оксамиту

Розкіш, м'якість та легкий чарівний наліт додасть інтер'єру декоративна штукатурка з ефектом оксамиту. Широко використовується в оздобленні приміщень у стилі бароко, арт-нуво, скандинавському, східному стилі.

Декоративна штукатурка, професійне нанесення декоративних штукатурок у Києві

Відео наших робіт

Ще цікаві статті:

Декоративна штукатурка у стилі лофт

Декоративна штукатурка у стилі лофт

Вигідна у фінансовому плані особливість стилю лофт полягає в тому, що потрібного ефекту можна досягти і не застосовуючи дорогих матеріалів.

Детальніше...

Декор стін у стилі кантрі

Стилі декоративної штукатурки

Розглянемо різноманітні стилі нанесення декоративних штукатурок. Ідеї оригінального оформлення інтер'єру можна втілити за допомогою декоративної штукатурки.

Детальніше...

Ми в соціальних мережах

Наші останні роботи

Lincrusta RD1968 Kelmscott у спальні біля ліжка

Lincrusta RD1968 Kelmscott у спальні біля ліжка

Шпалери Texam Animalier an733

Шпалери Texam Animalier an733

Чорна акцентна стіна у вигляді кам'яних блоків

Чорна акцентна стіна у вигляді кам'яних блоків

Авторська техніка нанесення венеціанської штукатурки лайм

Авторська техніка нанесення венеціанської штукатурки

3D акцентна стіна декоративною штукатуркою Anticatura Travertino Naturale

3D акцентна стіна декоративною штукатуркою Anticatura Travertino Naturale


На замітку

Укр. Рос.