Майстерня декоративних штукатурок MADEsht

+38 (099)731-69-15 Telegram Viber


Ефекти декоративної штукатурки

в стилі

Сучасні матеріали надають широкий спектр можливостей для створення різних декоративних ефектів, і декоративні штукатурки мають такі унікальні властивості, які можуть знайти відображення у створенні будь-яких стилів інтер'єру.

Декоративна штукатурка з ефектом шовку

Завдяки властивостям декоративного покриття Cristal, до складу якого входять металізовані частинки, складається враження, що стіни обтягнуті шовковою тканиною. Декоративна штукатурка з ефектом шовку використовується для створення інтер'єрів у східному (арабському, китайському), класичному стилі.

Декоративна штукатурка з ефектом каменю

Природные составляющие материала Стукко (глина та вапно) дозволяють отримати ефект «полірованого мармуру», а при рельєфному нанесенні – справжнього каменю. Декоративна штукатурка з ефектом каменю ідеально вписується в інтер'єри в стилі прованс, хай-тек і романський стиль середньовічних лицарських замків.

Декоративна штукатурка з ефектом бетону

Декоративне покриття Senibeton Senideco, що імітує гладкий або фактурний бетон, буде доречним в індустріальному інтер'єрі стилі лофт. Декоративна штукатурка з ефектом бетону використовується не тільки на стінах, але і сходах сходів, а також як покриття предметів інтер'єру.

Декоративна штукатурка з перламутровим ефектом

Декоративне покриття з металізованим ефектом Cristal

Мерехтіння перлинного блиску можна відтворити за допомогою декоративної штукатурки з перламутровим ефектом Cristal. Таке покриття стін, стель або ніш добре виглядає в інтер'єрі, продуманому в класичному стилі, ампір.

Декоративна штукатурка з ефектом старовини

Минуле, давно минулий час із сьогоденням, сьогоднішнім органічно поєднує декоративна штукатурка з ефектом старовини. Ефект зістарених, «обшарпаних» стін характерний для стилів лофт, прованс, вінтаж.

Декоративна штукатурка з ефектом піску

Багато сонця та переливи піщинок, - таке враження може відтворити декоративна штукатурка з ефектом піску. Використовується матеріал - Senideco Jet Set, у складі якого кварцовий та доломітовий пісок. Стиль інтер'єру – марокканський, прованс.

Декоративна штукатурка з мармуровим ефектом

Декоративна штукатурка з ефектом мармуру презентабельно виглядає як поліроване покриття колон, фасадів декоративних камінів в інтер'єрах класичного або античного стилю.

Декоративна штукатурка з ефектом шкіри

Поетична назва - Les Papiers Froisses, носить декоративна штукатурка папірус із фактурою тисненої шкіри. Етнічний стиль, хай-тек, мінімалізм - папірус чудово підходить для втілення в таких інтер'єрах.

Декоративна штукатурка з ефектом дерева

Фактури під дерево

Імітацію поздовжнього зрізу ствола дерева можна отримати за допомогою нанесення венеціанської штукатурки. Дерев'яні балки, декор під дерево буде доречний в інтер'єрі в стилі прованс, лофт, скандинавському стилі.

Декоративна штукатурка з ефектом замші

Havana Senideco – декоративна штукатурка з ефектом замші. М'які благородні переливи покриттів підійдуть до стилю лофт, шале, мінімалізму.

Декоративна штукатурка з ефектом тріщин

Незвичайний вигляд поверхні стін надає декоративна штукатурка з ефектом тріщин: зістарені стіни будуть гарною основою інтер'єру у французькому, готичному стилі, шебі-шик (стиль «потертий блиск»), кантрі, а також для класичного інтер'єру у стилі ренесанс.

Декоративна штукатурка з ефектом травертину

Крихку гірську породу каменю, що відрізняється природною красою, можна майстерно відтворити, використовуючи ефект травертину декоративною штукатуркою. У давнину з каменю травертин будували Колізей, а зараз величний затишок за допомогою імітації породи використовують в облаштуванні інтер'єру в середземноморському стилі, мінімалізм, лофт і еко-стилі.

Декоративна штукатурка із золотим ефектом

Благородне сяйво дорогого металу в інтер'єрі забезпечить декоративна штукатурка із золотим ефектом. Венеціанська штукатурка із золотом, марсельський віск із золотом, сріблом, бронзою задасть вагомий акцент в оздобленні в стилі арт-нуво (модерн), бароко, палацовому, східному стилі.

Декоративна штукатурка з ефектом оксамиту

Розкіш, м'якість та легкий чарівний наліт додасть інтер'єру декоративна штукатурка з ефектом оксамиту. Широко використовується в оздобленні приміщень у стилі бароко, арт-нуво, скандинавському, східному стилі.

Декоративна штукатурка, професійне нанесення декоративних штукатурок у Києві

Відео наших робіт

Ще цікаві статті:

Декоративна штукатурка у стилі лофт

Декоративна штукатурка у стилі лофт

Вигідна у фінансовому плані особливість стилю лофт полягає в тому, що потрібного ефекту можна досягти і не застосовуючи дорогих матеріалів.

Детальніше...

Декор стін у стилі кантрі

Стилі декоративної штукатурки

Розглянемо різноманітні стилі нанесення декоративних штукатурок. Ідеї оригінального оформлення інтер'єру можна втілити за допомогою декоративної штукатурки.

Детальніше...

Ми в соціальних мережах

Наші останні роботи

Фонова декоративна штукатурка Anticatura Travertino Naturale

Фонова декоративна штукатурка Anticatura Travertino Naturale

Lincrusta Passeri RD1971 в спальні

Lincrusta Passeri RD1971 в спальні

Шпалери DUKA Lifestyle 23740-1

Шпалери DUKA Lifestyle 23740-1

Акцентна стіна у вітальні під білий мармур венеціанською штукатуркою

Акцентна стіна у вітальні під білий мармур

Декоративна штукатурка Anticatura Travertino сірого кольору

Декоративна штукатурка Anticatura Travertino сірого кольору


На замітку

Укр. Рос.