Майстерня декоративних штукатурок MADEsht

+38 (099)731-69-15 Telegram Viber


Декоративна штукатурка: плюси та мінуси

Декорування колон марсельським воском у стилі кантрі

Вибираючи оздоблення для стін, зупиніть свою увагу на сучасному покритті – декоративній штукатурці. Декоративна штукатурка – матеріал, завдяки якому можна майстерно зімітувати на стінах та інших поверхнях приміщень натуральний мармур, шовк, оксамит, метал, дерево, бетон, цеглу, пісок, шкіру, зістарений камінь, жатий папір, дзеркальний глянець і багато іншого.

У чому можуть бути плюси і мінуси вибору на користь такого покриття?

Плюси вибору декоративної штукатурки

1. Різноманітність декоративних можливостей: чи хочете задекорувати колону або камін, створити різні фактури або візуальні ефекти, використовувати яскраві або ніжні відтінки з палітри кольорів, втілити будь-які, навіть незвичайні дизайнерські рішення.

2. Може використовуватися для оздоблення будь-яких приміщень: для вітальні, спальні, дитячої, передпокою, кухні, лоджії, комори, зимового саду, басейну і навіть санвузла. Це означає, що в кожному приміщенні будинку може бути оздоблення декоративною штукатуркою у відповідному стилі. Для прикладу, - декор стін у стилі кантрі на кухні. Плюс у тому, що штукатурка була нанесена у 2001 році (17 років тому), а стан покриття такий, начебто закінчили цю роботу вчора.

Декор стін у стилі кантрі

3. Практичність у довготривалому використанні: не вигоряє на сонці, не притягує до себе пил, стійка до вологого прибирання (без абразивної хімії та щіток) та зовнішніх впливів. Як правило, у складі матеріалів знаходяться антисептичні добавки, що призводить до придушення росту грибків або цвілі. Приклад: оздоблення лоджії під камінь венеціанською штукатуркою. До плюсів можна віднести те, що покриття на момент написання статті (минуло 8 років) точно в такому стані, як і на момент здачі об'єкта. Застосовувалися якісні барвники – штукатурка не вигоріла, хоча лоджія знаходиться на сонячному боці. Хороший віск надійно захищає покриття від забруднень і водночас дозволяє проводити вологе прибирання.

Декоративне оздоблення під камінь

4. Екологічність. Декоративні штукатурки хороших виробників не містять у своєму складі токсичних речовин, паропроникні, мають пожежостійкі властивості.

5. Багато хто з них не вибагливі до основи: чудово наносяться на будь-яку поверхню: на бетон, цеглу, гіпсокартон, дерево, дсп, метал.

6. Високі ізоляційні властивості (звуко-, гідро-, тепло-ізоляція) - плюси, важливі для оздоблення різних приміщень будинку. Є декоративні штукатурки, що використовуються як утеплювач або як шумопоглинаючий матеріал.

7. При правильному нанесенні - відсутність швів та з'єднань на поверхнях: немає необхідності стиковувати полотна та підбирати збіг малюнка. Малюнок можна відтворити любий.

8. Простота нанесення для любителя. Якщо є бажання експериментувати і будь-який отриманий результат радуватиме, є види недорогої декоративної штукатурки, які нанести просто - щоб відчути себе творцем інтер'єру або замаскувати якісь дефекти.

Мінуси вибору декоративної штукатурки

Єдиним мінусом декоративних штукатурок, та й то відносним, є те, що хороший матеріал може коштувати дорого. Крім того, якщо Ви хочете, щоб усі плюси декоративної штукатурки були саме у Вашій квартирі, будинку чи офісі – Вам доведеться запрошувати майстра з нанесення. За такого підходу мінусів декоративної штукатурки Ви точно спостерігати не будете.

Досвід говорить про те, що якісний матеріал у поєднанні з професійним підходом до його нанесення завжди забезпечує відмінний результат.

Відео наших робіт

Ще цікаві статті:

Декор стін у стилі кантрі

Стилі декоративної штукатурки

Розглянемо різноманітні стилі нанесення декоративних штукатурок. Ідеї оригінального оформлення інтер'єру можна реалізувати за допомогою декоративної штукатурки.

Детальніше...

Поклейка велюрових шпалер Designers guild у Києві

Що вибрати шпалери чи декоративну штукатурку?

Плануючи ремонт і вибираючи з величезної кількості різних матеріалів, люди часто задаються питанням: що краще вибрати: шпалери або декоративну штукатурку.

Детальніше...

Ми в соціальних мережах

Наші останні роботи

Перламутрова декоративна штукатурка Strato Di Luci Greendeco

Перламутрова декоративна штукатурка Strato Di Luci Greendeco

Фонова декоративна штукатурка Anticatura Travertino Naturale

Фонова декоративна штукатурка Anticatura Travertino Naturale

Lincrusta Passeri RD1971 в спальні

Lincrusta Passeri RD1971 в спальні

Шпалери DUKA Lifestyle 23740-1

Шпалери DUKA Lifestyle 23740-1

Акцентна стіна у вітальні під білий мармур венеціанською штукатуркою

Акцентна стіна у вітальні під білий мармур


На замітку

Укр. Рос.